facebook adres e-mail telefon

Kolejna fatalna aktualizacja Windows 10

Kolejna fatalna aktualizacja Windows 10.

Kolejna fatalna aktualizacja, czarna seria Windows 10 trwa. W połowie marca informowaliśmy o wadliwej aktualizacji Windows 10, która powodowała liczne problemy z działaniem systemu. Okazuje się, że to nie koniec problemów Windows 10 z wadliwymi aktualizacjami.

Kolejna fatalna aktualizacja Windows 10

Kolejna wypuszczona przez Windows 10 aktualizacja naprawia wiele błędów, ale niestety pakiet KB4540673 narobił też wielu szkód. Dla użytkowników oznacza to że, mogą pojawić się liczne problemy z działaniem systemu.

Najpoważniejszy z nich to tzw. niebieskie ekrany śmierci - oznacza to krytyczny błąd, który pojawia się już momencie uruchamiania komputera. Kolejny to zawieszanie się urządzeń na etapie wyświetlania ekranu UEFI/BIOS.

Niestety, to nie koniec kłopotów użytkowników Windows 10 - "znikające dane" to znany już z wcześniejszych wadliwych aktualizacji problem. W jego wyniku, użytkownicy "tracą" część prywatnych plików, które system ukrywa na tworzonym podczas instalacji koncie tymczasowym. Mogą pojawić się też problemy z odtwarzaniem dźwięku.  

Sytuację oczywiście można  przeczekać - oczekując na kolejną aktualizację Windows 10, bądź w razie pojawienia się kłopotów z działaniem systemu - odinstalować wadliwą aktualizację.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Wróć