facebook adres e-mail telefon

Windows 10 – wadliwa aktualizacja – liczne problemy z działaniem.

Windows 10 - wadliwa aktualizacja. Pod koniec lutego Microsoft wypuścił łatkę do systemu Windows 10. Niestety, jest to kolejna w ostatnim czasie wadliwa aktualizacja. Pojawia się szereg problemów, takich jak problem z uruchomieniem systemu, rozpoznawaniem karty graficznej, czy też problemy ze stabilnością systemu.

Windows 10 - wadliwa aktualizacja.

Docelowo wadliwa aktualizacja Windows 10 miała naprawić mechanizm Windows Search i problemy z drukarkami, niestety pojawiają się poważne błędy. Dotyczą one zwłaszcza uruchamiania systemu, ale zdarza się również, że w sprzętach przenośnych przestaje działać klawiatura.  Problem dotyczy też samej instalacją łatki – wymaga ona restartu, po którym ponowne ładowanie aktualizacji zatrzymuje się na 6 procentach.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy można spodziewać się łatki do łatki do Windows 10, Microsoft nie wypowiedział się w tej sprawie.

Nie jest to jedyny taki przypadek w niedawnym ciągu aktualizacji. Jakiś czas temu Microsoft wycofał wadliwą łatkę, zaś inna aktualizacja spod znaku KB sprawiała, że użytkownikom znikały pliki.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Wróć