facebook adres e-mail telefon

Kontakt

Dane adresowe:
Centrum Systemów Komputerowych
ul. Wojska Polskiego 3
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 629-101-11-05
REGON 271278700
Kontakt:
tel. +48 32 … [pokaż]
tel. +48 32 … [pokaż]
e-mail: [pokaż]

Prosimy o wypełnienie formularza. Specjaliści z naszego zespołu są do Twojej dyspozycji. Napisz, w czym możemy Ci pomóc, a my skontaktujemy się z Tobą najpóźniej w następnym dniu roboczym, by szczegółowo porozmawiać o rozwiązaniach optymalnie dobranych dla Twojej firmy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu kontaktu i przesłania oczekiwanych przeze mnie treści lub w celu przygotowania oraz realizacji umowy przez firmę Centrum Systemów Komputerowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz przesyłanie newslettera przez firmę Centrum Systemów Komputerowych.

Informujemy, że Państwa zgoda jest dobrowolna. Mają Państwo prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody), prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. W każdym z wymienionych przypadków prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@csk.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest firma Centrum Systemów Komputerowych prowadzącą działalność pod adresem 41-300 Dąbrowa Górnicza, Wojska Polskiego 3. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować z podanego adresu mailowego na adres biuro@csk.com.pl . Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności oraz realizacji obowiązku informacyjnego RODO.

Formularz zgłoszeń dla klientów posiadających umowę Kompleksowej Obsługi Informatycznej [Otwórz]


Masz pytania? Napisz do nas!

Wyślij wiadomość