facebook adres e-mail telefon

Inwestycje w kryptowaluty próbą oszustwa!

[ALERT]Inwestycje w kryptowaluty próbą oszustwa!

Cyberprzestępcy nie oszczędzają nawet klientów sektora finansowego, kuszą wizją szybkiego zarobku poprzez fałszywe inwestycje w kryptowaluty. 

[ALERT] Inwestycje w kryptowaluty próbą oszustwa!

Przestępcy do swoich działań wykorzystują media społecznościowe. Żeby oszustwo było jeszcze bardziej prawdopodobne,oszuści publikują oferty które zawierają fałszywe - pozytywne komentarze celebrytów i osób medialnych. Wizja szybkich i pewnych pieniędzy ma przekonać ofiary do zainwestowania pieniędzy w biznes, który stanowi próbę bezpośredniego wyłudzenia.

Banki ostrzegają swoich klientów, w jaki sposób chronić swoje oszczędności. Przede wszystkim nie udostępniajmy swoich danych do logowania oraz danych osobowych osobom trzecim; nie podawajmy numerów kart płatniczych oraz nie instalujemy żadnego podejrzanego oprogramowania. 

Najważniejszą jednak, rekomendowana przez nas zasadą jest zachowanie zdrowego rozsądku. Wielokrotnie informowaliśmy o coraz to bardziej wyrachowanych sposobach działania przestępców, którzy dwoją się i troją aby wzbogacić się kosztem swoich ofiar. Tylko rozsądne podejście do wszelkiego typu wyjątkowych okazji jest w stanie nas ochronić.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Wróć