facebook adres e-mail telefon

Biblioteka taśm ETERNUS LT260 najlepszym rozwiązaniem backupowym dla małych i średnich przedsiębiorstw

    Firma Fujitsu wprowadziła na rynek nową, rozszerzalną do Petabajta wersję biblioteki taśm ETERNUS LT, łączącą w sobie doskonałą wydajność przy wyjątkowo dużej gęstości przechowywania danych, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno do krótkoterminowego zapisywania kopii zapasowych, jak i do długoterminowej archiwizacji.

    Pamięć taśmowa jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem do długoterminowego przechowywania i archiwizacji danych. Flagowy produkt firmy Fujitsu z serii ETERNUS LT, czyli biblioteka LT260, została opracowana dla klientów, którzy do przechowywania informacji używają zautomatyzowanych napędów taśm LTO oraz wykorzystują własne centra przetwarzania danych w celach biznesowych, w związku z czym potrzebują dodatkowej pamięci na potrzeby tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji.        

    ETERNUS LT260 ma konstrukcję typu scale-out, co oznacza, że po dodaniu drugiego, opcjonalnego modułu pojemność systemu podwaja się — wzrasta z 80 do 160 gniazd. Najnowsze kasety z taśmami LTO-6 mogą pomieścić 6,25 TB skompresowanych danych, zatem całkowicie załadowana nowa biblioteka taśm klasy średniej Fujitsu ETERNUS może przechowywać maksymalnie 1 Petabajt danych skompresowanych lub 400 TB nieskompresowanych. Zapewniona jest także zgodność ze starszymi rozwiązaniami — ETERNUS LT260 współpracuje ze wszystkimi obsługiwanymi generacjami technologii LTO.

    Dodatkową korzyścią, wynikającą z posiadania nowego systemu ETERNUS LT260, są narzędzia pozwalające zmniejszyć koszty ogólne zarządzania dużymi archiwami danych. Zapewniają one automatyzację, konsolidację i uproszczenie procesów ochrony danych oraz ograniczają potrzebę interwencji człowieka, przez co zmniejszają liczbę błędów. Ponadto administrowanie bibliotekami nie wymaga głębokiego wnikania w archiwa, ponieważ w standardowym wyposażeniu są funkcje zdalnego zarządzania i narzędzia diagnostyczne.

    Wszystkich klientów zainteresowanych nowym systemem ETERNUS LT260 zapraszamy do kontaktu z pracownikiem działu handlowego Centrum Systemów Komputerowych, który przy współpracy z działem technicznym przygotuje odpowiednią konfigurację oraz wycenę sprzętu.

34368 ETERNUS LT260 - basic and expansion unit side view lpr

 

Wróć