facebook adres e-mail telefon

Korzystasz ze starych Windowsów? Czas na przesiadkę.

Korzystasz ze starych Windowsów? Czas na przesiadkę.

Korzystasz ze starych Windowsów? Czas na przesiadkę.

Korzystasz ze starych Windowsów? Czas na przesiadkę. Microsoft Office 2019 dostępny będzie wyłącznie dla tych, którzy posiadają system Windows 10. Użytkownicy starszych wersji, takich jak Windows 7 czy Windows 8.1, nie pobiorą najnowszej wersji programu, która powinna ukazać się w drugiej połowie 2018 roku.

Z danych wynika, że Windows 7 wciąż jest najpopularniejszym systemem na rynku. Statystyki ze stycznia 2018 roku sugerują, że “siódemka” zainstalowana jest na 42 proc. maszyn. Udziały Windows 10 wynoszą z kolei nieco ponad 34 proc.

Nieco inne dane przedstawia kolejny serwis, według którego liderem jest… Windows 10. Jego popularność wynosi 42,78 proc., podczas gdy Windowsa 7 - 41,86 proc.

Jedno jest pewne. Choć liczby się różnią, to właściwie każde statystyki potwierdzają, że Microsoft ma rację wypuszczając najnowszą wersję Office’a tylko na Windowsie 10.

Klienci Centrum Systemów Komputerowych są informowani na bieżąco o możliwości końca wsparcia danego produktu. Dbamy o to aby nasi klienci mieli oprogramowanie, które posiada wsparcie producenta.

Źródło: wp.pl

 

Wróć