facebook adres e-mail telefon

[ALERT] Kolejne problemy po aktualizacji Windows 10

[ALERT] Kolejne problemy po aktualizacji Windows 10. Kolejna, tym razem kwietniowa aktualizacja KB5001330 powoduje kolejne problemy z działaniem Windows 10.

[ALERT] Kolejne problemy po aktualizacji Windows 10

Głównym problemem jest niestabilność systemu. Użytkownicy skarżą się na to, że system ulega ciągłym restartom oraz na występowanie licznych BSOD-ów. Również gracze odnotowali spadek wydajności w grach. Okazuje się, że znacząco spadła ilość wyświetlanych klatek na sekundę.

Niestety to nie wszystko, kwietniowa łatka powoduje znaczące spowolnienie samego systemy który zdecydowanie uniemożliwia pracę.

Użytkownicy dotknięci problemem sugerują, że jednym z możliwych rozwiązań problemów, jest wielokrotne, ponowne instalowanie aktualizacji, aż w końcu zacznie działań poprawnie. Innym rozwiązaniem może okazać się ponowna instalacja sterownika do karty graficznej. Bądź w ostateczności odinstalowanie wadliwej aktualizacji.

To nie pierwszy przypadek, kiedy aktualizacja wypuszczona przez Microsoft powoduje więcej szkody niż pożytku. W ostatnim czasie mieliśmy okazję informować o podobnych problemach po wadliwych aktualizacjach - zapraszamy do lektury.

 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Wróć